utorok 22. februára 2011

27. 2. 2011 o 17:00 na umelej tráve v Piešťanoch: Prašník vs. Veľké Orvište 4:2 (konečne!!!)

"Prehrávali sme 0:2, do polčasu sme vyrovnali. Po faule na Heroina v pokutovom území rozhodca odpískal len priamy kop. Ani Orvišťanom sa to nepáčilo a ich vlastný hráč zobral loptu a postavil ju na jedenástku. Po tom, čo ju Fachetti premenil sa rozhodca nasral a desať minút pred koncom zápasu ukončil futbalové stretnutie so slovami: 'Pískajte si to tu sami, keď ste takí múdri'." - skonštatoval priebeh zápasu M. Konkuš. Góly: Kaper 2, Bielikovci.
(pozn.: za prípadné nepresnosti sa ospravedlňujem)

streda 16. februára 2011

19. 2. 2011 o 13:00 na umelej tráve na Brezovej: Prašník vs. Trebatice 0:3

Naši hráči boli prvý polčas útočnejší ako Trebatice a skúšali aj rôzne kombinácie, avšak, v druhom polčase inkasovali 3 góly a ... bolo po zápase.

Brezovská sálová liga:

Piatok 18.2.2011

19:30 Prašník - Blaugranas - nehralo sa

nedeľa 13. februára 2011

Prípravný zápas s Borovcami skončil prehrou: Prašník - Borovce 0:1

Prvý polčas zápasu sa hralo prevažne na polovici ihriska pred bránou Boroviec, skóre to však nenasvedčovalo. V dvadsiatej minúte sa nedopatrením lopta vyskytla v sieti Prašníka. V druhom polčase sa Prašník snažil stav dorovnať početným ostreľovaním súperovej brány, no bohužiaľ, hráči ani raz netrafili cieľ. Aj v sedemdesiatej minúte Prašník výraznejšie zavaril Borovciam, stav sa však nezmenil do konca zápasu, ktorý Šašo odpískal už v 82. minúte.

piatok 11. februára 2011

Príďte podporiť náš tím aj na prípravné zápasy

12. 2. 2011 o 18:30 na umelej tráve štadióna Piešťany, zápas Prašník vs. Trebatice - ZRUŠENÉ PRE NEDOSTATOK HRÁČOV!!!

13. 2. 2011 o 13:00 na umelej tráve štadióna Piešťany, zápas Prašník vs. Borovce