pondelok 4. júla 2011

Šulekovo dostalo na frak – odniesli si z Prašníka 14 gólov!

OŠK Prašník – Šulekovo 7:2 (4:1)

Zákusok zo svadby O´Žažu
            Posledné zápasy sezóny 2010/2011 boli pre hráčov Prašníka mimoriadne úspešné. Najskôr o pätnástej rozsekali Šulekovčanov naši dorastenci, a potom ich o osemnástej dorazili naši muži. Komentár k zápasu dorastencov nám poskytol mladý pán M. Gyürke: „Samozrejme prevaha počas celého zápasu bola na našej strane. Pred polčasom sme však vypustili, čoho následkom bolo, že sme inkasovali tri góly od jedného hráča. Druhý polčas sme ich však nepustili k ničomu a zápas sme dotiahli do víťazného konca so skvelým skóre 7:3.
            Pod víťaznou zostavou mužov Prašníka je určite podpísaný aj pán tajomník. Až na dva góly, ktoré sa mu náhodou preplietli pomedzi nohy, zožal obrovský úspech najmä u domáceho publika, ktoré chválou na jeho adresu vôbec nešetrilo. Aplauzom jeho úspešné zásahy oceňovali dokonca viac ako góly niektorých hráčov. Keby nedal Ataman dva, na svoje triko by si pripísalo gól až sedem našich hráčov. Krásne a jedinečné góly sme videli okrem spomínaného Atamana od Cíbika, Robota, Heroina, Konkuša a dokonca aj Jánošíka. V 15. minúte si Cíbik spracoval „taký pekný kratší pas (20 m) a z druhej dal“. V 23. minúte šulekovský brankár skôr vybehol z brány a Heroin ho krásne prekopol. V 28. minúte Ataman spravil myšičku, potom prehodil loptu cez protihráča, ktorá preletela medzi ľavú ruku a nohu spomaleného brankára; druhý svoj gól dal Ataman o 9 minút. Minútu pred koncom prvého polčasu trochu zasvietilo Kaprovi slnko do očí, trochu zabudol, že má aj ruky a trochu ho tá lopta obišla až do sita J
V pozadí úspešný brankár
            Skoro celý druhý polčas hrali naši súperi s desiatimi hráčmi. V 52. minúte dal neuveriteľný gól Robot, aj Heroin však ukazoval svoje kvality početnými únikmi na bránu hostí. Chvíľku slávy zažil aj pán kapitán Konkuš, ktorý sa postaral o nádherný gól v 70. minúte. Históriu písal aj Michal Kázik, ktorý sa postaral o siedmy gól tímu domáceho Prašníka. Kaper dostal zase minútu pred koncom druhého polčasu gól, bola to však chyba toho, že sa práve občerstvoval.
            Ďalej môžeme pochváliť pána Juraja Obucha st. za vynikajúci guláš, ktorým sme mali možnosť zahnať hlad po víťazných stretnutiach našich futbalistov. No a potom bola už len Sičilka a či – už sa ukonči!

Zostava OŠK Prašník: KAPER – Jánošík, Robot, Juro, Fachetti – Trezeguet (69’ Štrkáč), Kamzík, Konkuš (C), Ataman – Heroin (60’ Jahoda), Cíbik
Rozhodovali: Sevčík, (Machovič, Horváth)
Góly: Cíbik (15’), Heroin (23’), Ataman (28’, 37’), Robot (52’), Konkuš (70’), Jánošík (84’)