štvrtok 11. augusta 2011

Na začiatok tohtoročnej sezóny nás vyklepali prišelci z nižšej ligy.

Prašník – Veľké Orvište 1:3 (0:2)

Jahoda v akcii

Otvárací zápas novej sezóny na domácej pôde sa bohužiaľ tiež nevyhol vrtochom počasia tohtoročného leta. Nová zostava, nový hráči, nový tréner – nič z toho nepomohlo našim hráčom k dosiahnutiu vytúženého víťazstva. Prvý gól sme dostali už v 15. minúte po Marekovej chybe. O dve minúty mal vychytenú šancu Maťo Klien, ktorý prekopol múr, no gól sa mu dať bohužiaľ nepodarilo. Takisto, ďalšiu gólovú tutovku premárnil Rasťo, a tu sa potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš, keď už o 35 sekúnd Marek opäť vybehol predčasne z brány a vedenie hostí v prvom polčase sa zvýšilo na 0:2.

Rozčúlenie našich, následne červená karta hostí
Zo začiatku druhého polčasu sme zachraňovali gólové príležitosti hostí. Lopta lietala občas aj smerom na tribúnu, kde Veľkoorvišťanovi zaujatému domácimi fanúšičkami vyrazila sklíčko na okuliaroch J. Veľké Orvište ale statočne ostreľovalo aj našu bránu, na čo doplatil Marek, ktorého zranili. Aj keď tento zápas statočne dohral, na ďalšie zápasy ho odpísali z hry. Od 53. minúty mali naši ďalšie vyložené šance, ktoré sa im, žiaľ, nepodarilo premeniť. Až  po tom, čo v 55. minúte dostal hráč Orvišťa Táborský červenú, Mildo premenil pokutový kop a znížil tak stav na 1:2, čo bolo popudom k tomu, aby naši začali viac bojovať. Strely viacerých našich hráčov na bránu zostali, bohužiaľ, aj naďalej nepremenené. Ich snahu však zavŕšil v 86. minúte Filip Mišík, ktorý už tretí krát v tomto zápase prekonal nášho brankára.

Mildova jedenástka
Zostava OŠK Prašník: Marek – Vlado (63 Pižo), Kamzík, Veterán, Fachetti – Rasťo, Štrkáč (C), Mildo, Maťo – Jahoda, Heroin (45 Kaper)
Zostava TJ Slovan Veľké Orvište: Šiška Jo. - Bartko J., Vavrinec J., Táborský T., Michálek P., - Zsolnay J., Havrlent G., Urban M., Šiška Juraj - Mišík F., Vavrinec R., (Vavrinec M. ,Kuník T.)
Góly: Filip Mišík (15, 42, 86), Milan Konkuš (57)
Žlté karty: Ondrej Bielik (37’), Jozef Bartko (65’)

H. Krupá - Drahovce 2:0

V nedeľu 14. augusta 2011 odohrajú naši hráči zápas o 17:30 v Šulekove. Príďte podporiť našich futbalistov. Odchod autobusu je o 15:30 z Prašníka.