streda 31. augusta 2011

5 brankárov v 3 zápasoch, nič moc...

OŠK Prašník – ŠK Rapid Hrnčiarovce 1:3 (0:2)

Zákrok nového brankára Paška-Raška
Prvý gól sme dostali už v 6. minúte od Petra Vozára, keď náš (zasa) nový brankár Janko Raška (Paško) skoro vybehol a Vozár prekopol  loptu priamo do nášho sita. Druhý gól sme inkasovali v 35. minúte po Vašíčkovom centri z rohu voľnému Jedinákovi, ktorý šikovne posunul loptu do brány. Svetlý záblesk na našej strane nastal až v 44. minúte po Vašíčkovej žltej karte, kedy mal šancu priamym kopom znížiť Štrkáč. Stav sa však do konca polčasu nezmenil, Raška ešte vychytal nepriamy kop hostí.
Konkušov premený pokutový kop
Zo začiatku druhého dejstva zápasu Jano takisto zasahoval obratne. V 57. Minúte mal šancu vsietiť svoj prvý gól Maťo, žiaľ pred bránou prekopol. O minútu hostia faulovali v pokutovom území Kamzíka. Jedenástku, už takmer klasicky, premenil ó Milko drahá, poplujem dál a dál. V 73. Minúte sme však za Jahodovej asistencie utŕžili ďalší gól, ktorého autorom je Zázik. Ako zvyčajne, posledných 15 minút stretnutia sa naši začali snažiť, v 76. minúte Maťo z rohu centroval na Maja, ten však hlavou loptu do brány netrafil. V 85. minúte sa Heroin vybral do útoku, do brány nastúpil Capo Di Tutti Capi, snaha našich o zníženie stavu sa pekelne zvyšovala. Doplatil na to zase Starosta červenou kartou za HNS na rozhodcu. Lenže naši hostia sa nevzdali a postarali sa ešte o perné chvíle pred našou bránkou.

Zostava OŠK Prašník: Jano Pašmík – Noro Gyürke, Majo Obuch, Milan Kazik (C), Ondro Bielik (66’ David Nikodem) – Peter Obuch (69’ Lubo Obuch), Tomáš Škodáček, Milan Konkuš, Maťo Klein – Mišo Kázik (45’ Rado Kubiš), Rasťo Bielik
Zostava ŠK Rapid Hrnčiarovce: Tomáš Kessl – Martin Paríšek, Miloš Turanský, Daniel Kralovič, Michal Vašiček, Ivan Hlinka (46’ Dušan Kralovič), Tomáš Sedlický (C), Peter Vozár, Peter Boskovič, Pavol Zázik (86’ Róbert Bartovič), Ivan Jedinák
Žlté karty: Tomáš Škodáček (36’ + 88’ =ČK), Michal Vašíček (44’)
Góly: Vozár (6’), Jedinák (35’), Konkuš (60’), Zázik (73’)
Rozhodovali: Martin Jančovič, (Andrej Jurkas, Marcel Machovič)

4. kolo OM odohrajú naši hráči vo štvrtok 1. 9. 2011 o 17:00 v Horných Orešanoch. Odchod autobusu o 14:45 z Prašníka. Príďte našich hráčov tento týždeň podporiť aj na domáci zápas, ktorý sa odohrá v sobotu 3. 9. 2011 už o 16:00. Privítame Jalšové. Predzápas odohrajú naši žiaci proti Sokolovciam-Jalšovému o 14:00.