piatok 30. marca 2012

Zlý výber obsluhy: V bufete nalieval Klinec, ktorý hodil od zlosti na ihrisko za hrsť meďákov a naši hráči ich celý zápas hľadali.

Prašník – Šulekovo 0:4 (0:1)

Aktivita oboch tímov bola od začiatku jasná – naši sa chceli na prvom domácom zápase ukázať, Šulekovčania si prišli pre tri body. Aj keď väčšina domácich hráčov sa snažila, našli sa medzi nimi aj takí, ktorí celý futbal berú ako zábavku, takže na zápasy môžu chodiť ešte pod vplyvom alkoholu, veď aby im to pripadalo ešte smiešnejšie...
K jedným zo zodpovedných patril v tejto hre napríklad Maťo Klein, ktorý sa v druhej minúte zápasu pokúsil s loptou šmyknúť do brány, no nanešťastie sa zrazil s brankárom. Kazik sa snažil v siedmej minúte streliť na bránu, ten však prekopol a v ôsmej minúte sa nepodarilo dobre zacentrovať z rohu Kubišovi. Naši potom schytali dve žlté karty za sebou, no hlasy na tribúne tvrdili, že  Ilemov faul bol oprávnený. Priamy kop Šulekovčana Kulich pekne vyrazil, z čoho hostia kopali roh a vznikol ruch pred našou bránou, Kazik loptu odrazil naši išli hore rýchlym tempom. Z dvoch metrov R. Bielik do brány netrafil, lopty sa ujali opäť hostia, ktorých strelu zase náš brankár zachránil. V 25. minúte z krásnej akcie pred hosťovskou bránou mohol zakončiť Kazik, ale vietor mu to bohužiaľ odfúkol. V 32. minúte zahodil tutovku Žažo. V nasledujúcich minútach mali naši dve ďalšie šance, konkrétne Kazik netrafil z 5 metrov a Žažova lopta z rohu sa odrazila od tyčky. Po prvom striedaní na hosťovskej strane nám v 42. minúte Šulekovčan Kolony loptu prudko sekol a po zemi ju poslal rovno do nášho sita. Minútu pred koncom prvého polčasu mohol ešte využiť šancu ako lusk Kazik, ktorému sa to znova nepodarilo.
Od začiatku druhého polčasu mali početné šance aj hostia, už v 48. minúte mali šancu zvýšiť. Zvýšili až v 55. minúte pričinením Benka. Už o tri minúty sme mohli dostať aj tretí gól, keď sa lopta od nášho brankára odrazila do brvna. Od tohto momentu už naši začali chodiť po ihrisku so sklonenými hlavami, aby našli tie rozhádzané mince. Po viacerých ošetreniach a striedaniach nám dáva v 84. minúte Benko za Šulekovo tretí  gól. Minútu pred koncom stretnutia ešte stihol Ľ. Obuch faulovať protihráča v pokutovom území, z čoho sme z jedenástky dostali hetrikový gól od Benka, čím zvýšil na konečných 0:4 pre hostí.

Zostava OŠK Prašník: Peter Kulich – Peter Obuch (C), Ivan Ilenčík (60´ Ondrej Bielik), Ľuboš Obuch, Igor Kravárik – Rasťo Bielik, Milan Kazik, Ondrej Žažo (73´ Milan Konkuš), Patrik Kurňavka – Raďo Kubiš, Maťo Klein (82´ David Nikodém)

Zostava FK Šulekovo: Peter Tvrdý (45´ Pavol Vokel) – Martin Kolony, Martin Magulic, Andrej Králik, Patrik Nemec (38´ Martin Lackovič) – Tomáš Benko, Jozef Kabát, Marek Tajber (C), Michal Gažovič – Peter Halás, Ján Kršnák

Rozhodovali: Krist, Juhás, Jordanov