utorok 26. júna 2012

Na Prašníku explodovala bomba!!!

Prašník – Suchá nad Parnou 3:2 (2:1)

Odhodlaní futbalisti konečne prišli na ihrisko s tým, že idú vyhrať, čo sa im aj podarilo.
Už v piatej minúte išiel Kazik sám na brankára, ale zaváhal a vystrelil neskoro. O minútu sme videli krásne nožnice Jana Pašmíka, odrazenej lopty sa potom zmocnil Rasťo, ktorý ju ale kopol moc silno, takže mu ju vietor odfúkol. V ôsmej minúte nahral krásne Kazik Rasťovi, no lopta minula tyč len o pár centimetrov. Kubišov priamy kop po faule na Kazika letel meter nad brvno. V 18. minúte po Norov center spracoval Rasťo, ktorého strela tento krát skončila presne v sušanskom site. V 29. minúte Noro, ktorý bol obklopený hosťovskými hráčmi excelentne vybojoval loptu, ktorú posunul Kubišovi na kopačku a ten loptu úspešne zaklincoval. Minútu pred koncom prvého polčasu sme videli nádherný gól Suchej nad Parnou, ktorý letel do brány až zo 45 metrov.
V 57. Minúte prihrával Pižo Davidovi, ale ten v sľubnej akcii zle centroval, z čoho bol len roh. V 65. minúte mali naši hráči znova tutovku, keď najskôr netrafil Milan Kazik, z jeho dorážky nepremenil Pašmík  a z ďalšej dorážky zahodil loptu R. Bielik. O tri minúty znova Rasťo Bielik po krásnej prihrávke od Nora cez Kubiša zahadzuje ďalšiu tutovku. V 70. minúte mali hostia prvú vážnejšiu šancu za celý zápas, no bránu minuli a hneď z protiútoku netrafil bránu pravou nohou Maťo. V 75. minúte surovo faulovali Michálika, ktorý to prežil len s námahou, skoro zomrel bez koňaku. V 80. minúte dostávame zo skrumáže vyrovnávajúci gól, no o 5 minút sme po peknej akcii Davida dali na konečných 3:2 už druhým gólom Kubiša, prezývaného Bomba. K víťazstvu Prašníka výtznamne dopomohli aj zabíjačkové špeciality – Klobása a Paštéta.

Zostava OŠK Prašník: Kulich – Michálik, Obuch Ľ. (C), Kurňavka, Gyürke N. – Bielik R., Pižo, Kazik, Klein – Pašmík, Kubiš