streda 2. januára 2013

Neskutočné – Prašník vyhral u súpera a odrazil sa od dna!!!

Trakovice – Prašník 1:3 (0:0)
Hneď v prvej minúte stretnutia sme mohli sledovať dve šance. Prvú zahodil Rado Kubiš z päťky a druhú tutovku netrafil Rasťo z dvoch krokov. Tieto možnosti však našich hráčov dostatočne naštartovali. V 20. minúte sme videli krásnu akciu, kedy Ataman centroval na Nora, ktorý síce prekopol svojou delovicou bránu, ale strela to bola vynikajúca a keby mu lepšie sadla, tak je z nej určite gól. Potom sme zaznamenali ešte jednu krásnu akciu, keď v 28. minúte centroval Ataman z rohu na Pižovu bielu hlavu, no brankár Trakovíc stál na pravom mieste.
V prvej minúte druhého polčasu mal šancu hlavou Kazik, pričom doraziť loptu ešte mohol Ataman, ale vyrobili aspoň roh, z ktorého Kubiš centroval na Petra Obucha, ktorý strieľa prvý gól zápasu. V 59. minúte neodpískal rozhodca dve čisté jedenástky na Atamana a o minútu mal skvelú šancu Žilka. Toho ešte v tej istej minúte vystriedal Jano Pašmík, ktorý po dvoch dotykoch s loptou skóroval a zvýšil vedenie Prašníka na 0:2. V 80. minúte sa rozhodca asi pomýlil a odpískal čistú loptu a ešte k tomu aj jedenástku, takže Trakovičania si po jej premenení začali myslieť, že by snáď ešte aj mohli vyrovnať. Z omylu ich však rýchlo vyviedol Rasťo, ktorý po nespočetných šanciach konečne jednu dokázal premeniť a v 88. minúte zvýšil na konečných 1:3.

Zostava OŠK Prašník: Holán – Ondrej Bielik, Pižo, Milan Kazik, Stolárik (69´ David Nikodém) – Rasťo Bielik, Obuch Peter (C), Norbert Gyürke, Milan Konkuš – Kubiš, Žilka (60´ Jano Pašmík)